Ibuprofen Catalent

Nazione: Lituania

Lingua: lituano

Fonte: SMCA (Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba)

Compra

Foglio illustrativo Foglio illustrativo (PIL)
03-02-2024
Scheda tecnica Scheda tecnica (SPC)
03-02-2024

Principio attivo:

Ibuprofenas

Commercializzato da:

Catalent Germany Eberbach GmbH

Codice ATC:

M01AE01

INN (Nome Internazionale):

Ibuprofen

Dosaggio:

200 mg

Forma farmaceutica:

minkštosios kapsulės

Via di somministrazione:

vartoti per burną

Tipo di ricetta:

Nereceptinis/Receptinis

Area terapeutica:

Ibuprofen

Stato dell'autorizzazione:

Registruotas

Data dell'autorizzazione:

2022-08-01

Foglio illustrativo

                                PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI
IBUPROFEN CATALENT 200 MG MINKŠTOSIOS KAPSULĖS
ibuprofenas
ATIDŽIAI PERSKAITYKITE VISĄ ŠĮ LAPELĮ, PRIEŠ PRADĖDAMI VARTOTI
VAISTĄ, NES JAME PATEIKIAMA JUMS
SVARBI INFORMACIJA.
-
Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-
Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba
vaistininką.
-
Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti
negalima. Vaistas gali jiems pakenkti
(net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
-
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje
nenurodytas), kreipkitės į gydytoją
arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
APIE KĄ RAŠOMA ŠIAME LAPELYJE?
1.
Kas yra Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės ir kam jis
vartojamas
2.
Kas žinotina prieš vartojant Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios
kapsulės
3.
Kaip vartoti Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės
4.
Galimas šalutinis poveikis
5.
Kaip laikyti Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės
6.
Pakuotės turinys ir kita informacija
1.
KAS YRA IBUPROFEN CATALENT 200 MG MINKŠTOSIOS KAPSULĖS IR KAM JIS
VARTOJAMAS
Veiklioji medžiaga (dėl kurios šis vaistas veikia) yra ibuprofenas.
Ibuprofenas priklauso vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo
uždegimo (NVNU), grupei. NVNU
veikia keisdami organizmo atsaką į skausmą, patinimą ir aukštą
temperatūrą.
Ibuprofenas, atpalaiduojamas iš minkštosios kapsulės, lengvai
absorbuojamas organizme ir malšina
simptomus iki 8 valandų.
Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės vartojamas
trumpalaikiam simptominiam silpno ar
vidutinio stiprumo skausmo, pvz., galvos, dantų, menstruacinio
skausmo, silpno skausmo ir patempimų,
karščiavimo bei skausmo, susijusio su peršalimu, gydymui
paaugliams, sveriantiems ne mažiau kaip 40 kg
(nuo 12 metų amžiaus) ir suaugusiesiems.
2.
KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT IBUPROFEN CATALENT 200 MG MINKŠTOSIOS
KAPSULĖS
IBUPROFEN CATALENT 200 MG MINKŠTOSIOS KAPSULĖS VARTOTI D
                                
                                Leggi il documento completo
                                
                            

Scheda tecnica

                                I PRIEDAS
PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
1
1.
VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS
Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės
2.
KOKYBINĖ IR KIEKYBINĖ SUDĖTIS
Kiekvienoje kapsulėje yra 200 mg ibuprofeno.
Pagalbinė (-s) medžiaga (-os), kurios (-ių) poveikis žinomas
Sorbitolis (E420). Kiekvienoje kapsulėje yra 59,3 mg iš dalies
dehidratuoto skystojo sorbitolio.
Ponso 4R (E124).
Visos pagalbinės medžiagos išvardytos 6.1 skyriuje.
3.
FARMACINĖ
FORMA
Minkštoji kapsulė
Ovalo formos kapsulė su skaidriu raudonu želatinos apvalkalu, ant
kurios baltu rašalu išspausdintas
logotipas, užpildyta skaidriu skysčiu.
Apytikris ilgis: nuo 12,9 mm iki 13,5 mm; apytikris skersmuo: nuo 7,8
mm iki 8,4 mm.
4.
KLINIKINĖ INFORMACIJA
4.1
TERAPINĖS INDIKACIJOS
Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės skirtas trumpalaikiam
simptominiam silpno ar
vidutinio stiprumo skausmo, pvz., galvos, dantų, menstruacinio
skausmo, silpno skausmo ir
patempimų, karščiavimo bei skausmo, susijusio su peršalimu,
gydymui.
Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės skirtas
suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų
paaugliams, sveriantiems ne mažiau kaip 40 kg.
4.2
DOZAVIMAS IR VARTOJIMO METODAS
Dozavimas
Skirta vartoti per burną, vartoti tik trumpą laiką.
Reikia vartoti mažiausią veiksmingą dozę trumpiausią laiką,
reikalingą simptomams sumažinti.
SUAUGUSIEJI IR 12–18 METŲ PAAUGLIAI, SVERIANTYS NE MAŽIAU KAIP 40 KG
Vartoti po 1–2 Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios kapsulės
kapsules ne daugiau kaip tris kartus
per parą, pagal poreikį.
Vartoti ne dažniau nei kas 4 valandas.
Negalima vartoti daugiau nei 6 Ibuprofen Catalent 200 mg minkštosios
kapsulės kapsulių (1 200 mg)
per 24 valandų laikotarpį.
Jeigu vaikams ir paaugliams nuo 12 iki 18 metų vaistinį preparatą
reikia vartoti ilgiau kaip 3 dienas
arba jeigu pasunkėja simptomai, reikia kreiptis į gydytoją.
Jeigu suaugusiesiems vaistinį preparatą reikia vartoti ilgiau kaip 3
dienas karščiavimui mažinti arba
ilgiau kaip 4 dienas
                                
                                Leggi il documento completo
                                
                            

Cerca alert relativi a questo prodotto

Visualizza cronologia documenti