PARACETAMOL TEVA GROUP 650 MG COMPRIMIDOS EFG, 20 comprimidos

País: Andorra

Idioma: català

Font: CedimCat (Centre d'Informació de Medicaments de Catalunya)

Compra'l ara

ingredients actius:

Paracetamol

Disponible des:

GALENICUM HEALTH, S.L

Codi ATC:

N02BE01

Documents en altres idiomes

Fitxa tècnica Fitxa tècnica espanyol 29-01-2024

Cerqueu alertes relacionades amb aquest producte