PARACETAMOL PENSA PHARMA 650MG 20 COMPRIMIDOS EFG

País: Andorra

Idioma: català

Font: CedimCat (Centre d'Informació de Medicaments de Catalunya)

Compra'l ara

ingredients actius:

Paracetamol

Disponible des:

TOWA PHARMACEUTICAL, S.A.

Codi ATC:

N02BE01

Documents en altres idiomes

Fitxa tècnica Fitxa tècnica espanyol 11-11-2022

Cerqueu alertes relacionades amb aquest producte